Selemix Boya


SELEMIX®

İŞLETMENİZ İÇİN PERFORMANS.

Selemix, yaklaşık 70 ülkede 150 üretim yeri ile saygın bir küresel kaplama, boya ve malzeme tedarikçisi olan PPG Industries'in hafif endüstriyel boya markasıdır. 1883 yılında Pittsburg'da kurulan PPG Industries uzun zamandır teknolojinin ön sıralarında yer almaktadır ve çığır açan ürün ve süreçlerin gelişiminin altını çizmeye devam etmektedir.

Selemix olarak en iyi performans, kalite ve hizmet arayışlarında iş kaplamaları ve endüstriyel üreticilere verimli boya çözümleri geliştiriyor ve sunuyoruz.

BİZDEN BEKLEDİKLERİNİZ:

  • Hafif Sanayi Boyaları pazarına adanmış ISO 12944 kalite sistemleri tarafından test edilen ve onaylanan yüksek kaliteli ürün ve hizmetler.
  • Son kullanıcılar için iş verimliliğini arttırırken çok çeşitli endüstriyel uygulamaları karşılamak için boya proses çözümleri.
  • Hem distribütörler hem de son kullanıcılar için ürün ve hizmetleri kapsayan iş alanına özel eğitimler.
  • Yenilikçi ve öncü destek araçları sağlarken endüstriyel ve uluslararası renk standartlarına uygun rakipsiz bir renk yelpazesi.
  • Tüm Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da nitelikli uzman dağıtım ağı.ANCAK ÖZELLİKLE, SELEMIX PERFORMANS ORTAĞINIZ.

Bunun, maksimum performans elde etmenizi ve mükemmel, güvenilir ve kalıcı kalite sunmanızı sağlayan, uzmanlık ve rehberlikle ilgili olduğunun farkındayız.

 danışın ve tüm hizmetlerimizi keşfedin.

SELEMIX®'te, çok çeşitli solvent ve su bazlı boya sistemlerimiz ile, hafif endüstride çok çeşitli yüzeyleri korumanızı ve bitiş elde etmenizi sağlıyoruz. Araştırma faaliyetlerimizin başında, endüstrinin daha hızlı kürlenme, daha kısa işlem süreleri, artan performans ve azaltılmış emisyon beklentileri gelmektedir. İşletmenizin artan rekabete karşı güvenli konumda olmasını sağlıyoruz.

Çünkü Selemix'te sizin başarınız bizim başarımız ilkesini benimsiyoruz.

ALUMİNYUM    

ALUMİNYUM                                                  TÜM ÇELİK TİPLERİ                                                   PLASTİKBOYADIĞIMIZ YÜZEYLERÖzelliklerden Uygulamaya. Kendini işine adamış ekiplerimiz, her boya işi için kusursuz ve kalıcı bir bitiş elde etmenizi sağlamak üzere hazırdır. Verimli çözümleri ve yüksek kaliteli ürünleri güvenle teslim almanızı sağlıyoruz.

Sizin için önemli olan şeyleri dinlemek için zaman ayırdığımızdan emin olabilirsiniz. Tutkumuz, boyanın ötesinde bir iş olarak hedeflerinize erişir. Bizim ve iş ortaklarımızın profesyonel uzmanlığını, deneyimini ve rehberliğini hizmetinize sunuyoruz.

    

MAKİNE AKSAMLARI                                            MADENCİLİK                                                          ROBOTLAR

  

EKİPMANLAR                                                GARAJ KAPILARI                                              LUNAPARKLAR

….ve çok daha fazlası. 

SELEMIX